Časté otázky

TRX kurzy a školenia

Požadujeme základné znalosti v odbore športu a fitness – fitness inštruktor, osobný tréner. Pre viac informácií a posúdenie vašej dosiahnutej kvalifikácie kontaktujte priamo oddelenie školenia na emailovej adrese nela.adamova@3dfitness.cz.
Oprávňuje vás na vedenie osobných alebo skupinových lekcií so špecifickým zameraním podľa absolvovaného typu školenia.

Zavesenie TRX

Áno, udrží, ale záleží na kvalite dverí. Ďalej by som odporučil zamknúť dvere, aby vám ich niekto počas cvičenia neotvoril. V tomto prípade môže dôjsť k poničeniu dverí.
V tomto prípade odporúčame TRX záves na dvere, ktorý je súčasťou každého balenia TRX. Do múru ho môžete zavesiť aj pomocou TRX X-mount.
Do panelu (v panelovom dome) odporúčame poistiť napr. lepidlom (chemická kotva) v kombinácii so závitovou tyčou.
Doporučená maximálna výška zavesenia TRX je 2,7 m.

Závesný systém TRX

Túto problematiku detailne rozoberáme v článku Ako rozoznať originálny TRX® od falošnej kópie. Ak už vlastníte TRX, alebo vám ho niekto ponúka so zľavou a nie ste si istí jeho pôvodom, opíšte výrobné číslo pod gumovou krytkou u hologramu. Toto číslo zašlite na e-mailovú adresu alice.freudlova@3dfitness.cz. Pôvod a vek TRX bude preverený v našej databáze a budete informovaní, či sa jedná o originál.
Pretočenie TRX madiel pre cviky v jednoručnom režime a jeho využitie u konkrétnych TRX cvikov sú v tomto videu.
T2 sa už nepredáva. Ak áno, je to falošná kópia. TRX FORCE T3 obsahuje 12 týždenný vojenský program a mobilnú aplikáciu zadarmo. Prevedenie je ľahšie a pevnejšie.
Gumené náramky na ruku sú súčasťou balenia TRX. Nedajú sa objednať samostatne.
Nosnosť TRX HOME je 160 kg.
Dĺžka popruhov je 2,5 m. Možno predĺžiť pomocou X-tendru o 0,5 m.