5 tipov, ako cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek

Radi by ste zhodili kilá, ale na posilňovňu nemáte čas? Cvičenie v domácom prostredí je ideálne pre každého, kto má do telocvične príliš ďaleko, nemôže sa z domova pohnúť kvôli malému dieťaťu alebo sa proste len nerád potí medzi inými ľuďmi. Koniec koncov, doma je všetko, čo potrebujete – teplo, sprcha aj veľa „športového náčinia“.

Trénerka Lucia Švaral má s podobným typom cvičenia bohaté skúsenosti: služba Fitshaker, ktorú založila, sa na tréningy v domácom prostredí špecializuje.

Prečítajte si inšpirujúci príbeh Lucie, ktorá vyriešila večný problém s dostupnosťou cvičebných lekcií veľmi originálnym spôsobom:

Lucka

Pohyb, najmä tanec, som milovala už odmalička. Ale ako sa dostať na hodinu mojej obľúbenej Zumby, keď večer už nechodia takmer žiadne spoje?

„Aaach, prečo ja musím bývať na dedine?“
Túto otázku som si kládla zakaždým, keď som chcela ísť cvičiť.

Áno, v tom čase som ešte nemala auto a poviem vám, že spoliehať sa na spoje, bola nočná mora. S cestovaním autobusom mi hodina cvičenia zabrala asi 4 hodiny. Cesta na autobus, čakanie na autobus, cesta autobusom, cesta do fitka… a to isté ešte raz po cvičení.

Uuuf…

Človek si vtedy dobre rozmyslel, či naozaj stojí tá jedna hodina cvičenia za precestovaný celý večer.

Viem, že podobný problém som nemala len ja, ale určite trápi mnohé ženy doteraz. Nemajú sa ako dostať na cvičenie, žiadne v ich okolí nie je, alebo majú nejaké tie ďeťúrence, od ktorých odísť, nie je vždy jednoduché.

A to ani nevravím o veľkej časti nežnejšieho pohlavia, ktorá si myslí, že nemôže ísť cvičiť, lebo by sa jej smiali, lebo nevyzerá dobre, lebo nevie ako cvičiť, a veľa ďalších lebo…

Ja som svoj problém vyriešila tak, že som si kúpila auto a s ním to už šlo oveľa ľahšie. Dokonca som sa stala inštruktorkou a núdzu o hodiny cvičenia už teraz naozaj nemám. Ale ako pomôcť ženám, ktoré by chceli ísť cvičiť, ale nemôžu? Hmm…nakúpiť autá pre všetky by asi nešlo. Posilniť spoje, to tiež asi nie.

Už to mám! Urobme fitko na doma! 

Cvič doma podľa videí

Keďže ja mám dlhoročné skúsenosti s cvičením, môj manžel zase skúsenosti s počítačmi, spojili sme sily dohromady. A čo z toho vzniklo?

Nádherná stránka, ktorú si stačí zapnúť, vybrať cvičenie a pustiť sa do cvičenia. Prostredníctvom videí v ňom môže cvičiť úplne každá žena, a funguje takto:

1. Precvičujú najvyhľadávanejšie inštruktorky

Vďaka inštrukciám inštruktoriek vie človek cvičiť naozaj poctivotechnicky správne.

Fitness inštruktor


2. Vyberá sa z množstva cvičení

Aerobik, jóga, pilates cvičenie, HIIT tréning, cvičenie pre mamičky i tehuľky a veľa ďalších.

Zoznam cvičení


3. Registrácia je ZADARMO

Alebo za mesačný poplatok v hodnote 2 kávičiek – viac tu >

Videa Fitshaker


4. Cvičíš kdekoľvek a kedykoľvek

Môžeš sa venovať rodine, nezabíjať čas cestovaním a predsa robiť skvelú vec pre svoje telo.

Nikto sa na teba pri cvičení nepozerá, takže si môžeš cvičiť komfortnebez obáv.

cviky na doma


5. Fitshaker využívajú stovky žien

Toto domáce fitko Fitshaker.sk funguje od apríla minulého roka. Dnes ho už využívajú stovky žien a mnohým z nich sa vďaka nemu podarilo krásne schudnúť, vyformovať postavu, cvičiť pravidelne, mať vyššie sebavedomie, lepšie držania tela či chrbát bez bolestí.

Reference

Náš príbeh píšu príbehy spokojných žien.
Veríme, že bude mať veľa strán, ktoré budú končiť happy endom.

button