Mobilná aplikácia, ktorá posunie vaše fitness

Dosiahnite svoj cieľ nech ste kdekoľvek. S revolučnými tréningovými plánmi priamo vo svojom mobilnom telefóne.

Ak pravidelne cvičíte na TRX doma, vonku alebo napr. s klientmi vo fitness centre, určite časom nastane situácia, kedy vám dôjdu nápady na nové cvičebné plány.

Zmena tréningu je kľúčom k výsledkom a neustálej motivácii seba samého.

Nie je nič horšie ako stereotypný cvičebný plán. Vaše telo začne časom stagnovať a cvičenie omrzí aj toho najväčšieho nadšenca.

TRX HOME Kit, TRX PRO Kit, TRX FORCE Kit či TRX RIP Trainer – to je populárna fitness rodinka TRX produktov, s ktorou môžete vykonávať až 300 cvikov.

Oficiálna TRX aplikácia

Ak už nejaký piatok na TRX cvičíte, iste poznáte mobilnú aplikáciu TRX FORCE, ktorá je súčasťou balenia TRX FORCE Kit: Tactical. Ak si zakúpite tento model TRX, máte k dispozícii 12-týždenný kondičný program, zostavený pre americké vojenské jednotky Navy SEALs.

Aplikáciu odomknete kódom, ktorý nájdete v balení (ak ste si kúpili originálne TRX). Spoločnosť FITNESS ANYWHERE nedávno vypustila do sveta novú mobilnú fitnes aplikáciu.

Poďme sa na ňu pozrieť.

Dva ciele, dve misie

TRX cviky v mobile

Tréningové plány sú dostupné v dvoch formátoch v závislosti na vašom cieli:

• TRX Burn – intervalový tréning, ktorý vás zbaví tukov, zrýchli metabolizmus a zvýši kardiovaskulárnu kapacitu. Tento tréning je ideálny pre „chudnutie na TRX“.

• TRX Build – podporí nárast čistej svalovej hmoty a posilní svaly celého tela. Vhodné pre naberanie a kondičné posilňovanie.

Cviky na TRX

TRX videa

Jednotlivé cviky na TRX sú rozdelené podľa partií:

  • Cviky na hornú časť tela
  • Cviky na dolnú časť tela
  • CORE (stred tela)
  • Kombo (kombinácia – cviky na celé telo)

Knižnica cvikov obsahuje inštruktážne video, audio a opis ako daný cvik vykonávať správne. Prvé 4 tréningové plány sú ZADARMO, ďalšie je možné dokúpiť priamo v mobilnej aplikácii jedným kliknutím.

Aká je cena TRX tréningového plánu?

Pokiaľ si nevystačíte s tréningami, ktoré sú v aplikácii zdarma, môžete si dokúpiť jednotlivé rozširujúce tréningové plány. Toto je veľmi dobre zvolený obchodný model.

Platíte len za to, čo využijete.

Kúpiť TRX

Baví vás behanie a chcete budovať výbušnú silu?

Kúpte si iba tento konkrétny tréning. Za ľudovú cenu 58,- Kč získate video-tréning s detailným popisom, ktorý budete mať neustále k dispozícii vo svojom mobilnom telefóne.

Kde aplikáciu získať?

TRX Mobilná aplikácia

Mobilnú fitness aplikáciu môžete stiahnuť klasickým spôsobom z App Store alebo Google Play.

Pre operačné systémy Windows Mobile zatiaľ aplikácia nie je k dispozícii.

Mobilnú aplikáciu odporúčame všetkým

Ako uchytiť TRX

V neplatenej verzii obsahuje 4 tréningové plány a inštruktážne videá, ktoré vám môžu pomôcť vyriešiť časté otázky typu:

Nová mobilná aplikácia TRX Training je viac než len digitalizovanou verziou cvičebného programu. Obsahuje videá, časovanie odpočinku pri cvičení, opis metodiky správneho vykonávania jednotlivých cvikov aj nastavenie samotného závesného systému TRX.

Aplikáciu TRX sťahujte tu

ios_button
goole_button

Ak to myslíte s TRX vážne, túto aplikáciu stojí za to mať.